Calatrava By Alma Suites

Το Calatrava By Alma Suites Βαλένθια απέχει περίπου 2 χλμ. από την Iglesia de San Nicolas και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τις Τόρες ντε Σεράνος. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Calatrava By Alma Suites με 8 δωμάτια προσφέρει θέα στην πόλη και διαθέτει σαλόνι. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο. Επίσης, διατίθενται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το Calatrava By Alma Suites διαθέτει κουζίνα για όσους επιθυμούν να μαγειρεύουν.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2,1 χλμ. από την Πλάθα δε Τόρος της Βαλένθια, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μερκάδο Θεντράλ απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Mestre Rodrigo - Manuel de Falla βρίσκεται σε απόσταση μόνο 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Calatrava By Alma Suites Βαλένθια
Iy Loft 4 - Open Plan Garage Style - Up To 4 People
Τιμή μόνο για κινητά

Iy Loft 4 - Open Plan Garage Style - Up To 4 People

9.5
Εξαιρετικό 34 σχόλια
526 μ από το κατάλυμα
USD 274 USD 247
ανά νύχτα
Guestready - Authentic Valencia Living
Τιμή μόνο για κινητά

Guestready - Authentic Valencia Living

530 μ από το κατάλυμα
USD 87 USD 78
ανά νύχτα
Lujoso Hogar Cerca Del Casco Antiguo De La Ciudad
Τιμή μόνο για κινητά

Lujoso Hogar Cerca Del Casco Antiguo De La Ciudad

9.1
Άριστο 115 σχόλια
609 μ από το κατάλυμα
USD 158 USD 142
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Norte train station
    2,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
    • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείαςVT/52050/V,VT52050V
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Calatrava By Alma Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Calatrava By Alma Suites περιλαμβάνουν Μερκάδο Θεντράλ, Πύργοι του Κουάρτ καθώς και Καθεδρικός Ναός της Βαλένθια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Calatrava By Alma Suites;
      Η τιμή κράτησης στο το Calatrava By Alma Suites θα είναι 162€.
    • Πώς πληρώνω στο το Calatrava By Alma Suites;
      Το Calatrava By Alma Suites δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • Maestro
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restaurante Nou Chocomeli και El Mundo De Oz και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Norte train station
    2,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Calatrava By Alma Suites Βαλένθια
    100% Αληθινά Σχόλια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο